o mnie

Jestem Marta i mam 34 lata. Firma Melanto powstała z miłości do rzeczy pięknych oraz użytecznych. Od zawsze prace manualne powodowały, że moja głowa mogła odpocząć i w końcu postanowiłam połączyć pasję z pracą. Przez 11 lat byłam trybikiem w korporacji i po urodzeniu dwójki moich wspaniałych dzieci, które swoją drogą były inspiracją dla nazwy firmy, doszłam do wniosku, że moje priorytety bardzo się zmieniły, a praca nie daje mi takiej satysfakcji jak na początku kariery zawodowej.

Choć wciąż jestem sprzedawcą to mogę podzielić się z Wami produktem, który sama stworzyłam i mam do niego pełne zaufanie. Wiem, że każdy wychodzący spod mojej ręki jest stworzony z pełnym zaangażowaniem i pewnością co do jego jakości. Na rynku można znaleźć bardzo wiele produktów sojowych, ale nie chcemy być tacy sami jak inni. Melanto stawia na ekskluzywne naczynia, które same w sobie są wyjątkową ozdobą domu, a w połączeniu z pięknie pachnącym woskiem stawiają kropkę nad i czyniąc je wyjątkową oprawą domu. Nie spotkacie u Nas popularnych na rynku słoików.

Uwielbiam spotykać się z klientami osobiście i stąd jestem również aktywna na rynku szczecińskim. Choć nie posiadamy sklepu stacjonarnego przy pracowni co do zasady chętnie uczestniczę w lokalnych bazarach, targach, jarmarkach. Jestem wszędzie tam gdzie mogę słuchać klientów, obserwować ich reakcje na świece, a dzięki temu rozwijać się dalej.